$259,500 Last List Price
8107 Cholla Canyon Ln, Cypress, TX 77433
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,130 Sq Ft
- Built 2009
Last Sold Summary
- $122/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $254,193
Last Listing Agent Todd Neal Neal Properties
8107 Cholla Canyon Ln, Cypress, TX 77433