$119,000
- Land
- 6.25 Acres
- $19,040 per Acre
1227 Galilee Rd, Galilee, PA 18415
1227 Galilee Rd, Galilee, PA 18415$119,000
1227 Galilee Rd, Galilee, PA 18415
1227 Galilee Rd, Galilee, PA 18415$997,000
1657 River Rd, Damascus, PA 18415
Barry Becker
Keller Williams Realty Hudson Valley United
(272) 280-2427
$29,500
60 Meadowland Dr, Damascus Township, PA 18415
60 Meadowland Dr, Damascus Township, PA 18415$440,000
76 Meadowland Dr, Damascus, PA 18415
Rose Sawyer
CENTURY 21 Select Group - Lake Ariel
(272) 466-1113
$39,900
0 Conklin Hill Rd, Damascus Township, PA 18415
0 Conklin Hill Rd, Damascus Township, PA 18415$875,000
7 Terrace Ln, Damascus, PA 18415
John Schmitt Davis R. Chant Realtors
$949,000
0 Hancock Hwy, Equinunk, PA 18417
0 Hancock Hwy, Equinunk, PA 18417$475,000
137 Baldwin Hill Rd, Damascus, PA 18415
Bill O'Neill RE/MAX WAYNE
$389,000
1725 Cochecton Turnpike, Damascus, PA 18415
Jessica Barnes RE/MAX WAYNE
$277,000
0 Tammany Flats Terrace, Damascus Township, PA 18415
0 Tammany Flats Terrace, Damascus Township, PA 18415$875,000
7 Terrace Ln, Tyler Hill, PA 18469
Sue Menotti Davis R. Chant - Honesdale
$524,900
59 Delaware Dr, Damascus, PA 18415
Linda Mulligan Matthew J. Freda Real Estate, Inc.
$429,000
2125A River Rd, Damascus, PA 18415
Lynne Freda Matthew J. Freda Real Estate, Inc.
$1,600,000
Unlisted Address
Sue Menotti Davis R. Chant - Honesdale
$1,200,000
33 Syloro Ln, Damascus, PA 18415
Lynne Freda Matthew J. Freda Real Estate, Inc.
$199,000
133 Marks Rd, Damascus Township, PA 18415
133 Marks Rd, Damascus Township, PA 18415$299,000