$129,900
- Land
- 4.02 Acres
- $32,313 per Acre
Lot 23 Caywood Rd, Dandridge, TN 37725
Lot 23 Caywood Rd, Dandridge, TN 37725$129,900
Lot 23 Caywood Rd, Dandridge, TN 37725
Lot 23 Caywood Rd, Dandridge, TN 37725$179,900
1442 Waterfront Dr, Dandridge, TN 37725
1442 Waterfront Dr, Dandridge, TN 37725$669,000
0 French Mill Rd, Dandridge, TN 37725
0 French Mill Rd, Dandridge, TN 37725$3,250,000
428 River Bend Dr, Dandridge, TN 37725
Shawn Wilmoth United Real Estate Solutions
$319,900
839 Quiet Oaks Way, Dandridge, TN 37725
Steve Carpenter RE/MAX Real Estate Ten Midtown
$174,900
142 Arbor Ln, Dandridge, TN 37725
142 Arbor Ln, Dandridge, TN 37725$99,000
Lot 27 Stone Shore Way, Dandridge, TN 37725
Lot 27 Stone Shore Way, Dandridge, TN 37725$369,000
1835 Hammer Rd, Dandridge, TN 37725
1835 Hammer Rd, Dandridge, TN 37725$449,500
1928 Bouldercrest Dr, Dandridge, TN 37725
Robert Tucker
Weichert, REALTORS - Tiger Real Estate
(865) 830-6419
$48,900
0 Stone Bridge Dr Unit 17 1312391, Dandridge, TN 37725
0 Stone Bridge Dr Unit 17 1312391, Dandridge, TN 37725$749,900
1269 Highway 139 Unit 304b, Dandridge, TN 37725
Todd Smith Prime Mountain Properties
$79,900
Lot 9 Stone Cove Way, Dandridge, TN 37725
Lot 9 Stone Cove Way, Dandridge, TN 37725$293,990
Cabral Plan at Creekside Ridge, Dandridge, TN 37725
$425,000
0 Fishtail Cove Unit 1309697, Dandridge, TN 37725
0 Fishtail Cove Unit 1309697, Dandridge, TN 37725$55,000
Lot 92 Harbor Ridge Ln, Dandridge, TN 37725
Lot 92 Harbor Ridge Ln, Dandridge, TN 37725$799,900
059/057.00 Spring Creek Rd, Dandridge, TN 37725