$349,900
- Land
- 5 Acres
- $69,980 per Acre
0 County Road 54 Unit 7769222, Daphne, AL 36526
0 County Road 54 Unit 7769222, Daphne, AL 36526$349,900
0 County Road 54 Unit 7769222, Daphne, AL 36526
0 County Road 54 Unit 7769222, Daphne, AL 36526$479,000
22266 Lot 14 Fairhope Motorcoach Loop Unit 14, Fairhope, AL 36532
Julie Stuart Julie Stuart Realty, Inc
$480,870
22657 Bushel Dr, Fairhope, AL 36532
Olga Reynolds DHI Realty of Alabama, LLC
$399,900
24253 Alydar Loop, Daphne, AL 36526
Shabbir Hossain
$329,990
Raymond IV A Plan at Belfair, Daphne, AL 36526
$2,195,000
24167 Bay Shore Dr, Daphne, AL 36526
Anne Dorman Mobile Bay Realty
$445,122
410 Alfalfa St, Fairhope, AL 36532
$588,900
ELM Plan at Harvest Green West, Fairhope, AL 36532
$785,000
100 Sadie Ln Unit 100, Fairhope, AL 36532
Gina Littlepage Bellator Real Estate, LLC Fair
$195,000
250 Mount Pleasant Blvd Unit 68, Fairhope, AL 36532
250 Mount Pleasant Blvd Unit 68, Fairhope, AL 36532$345,990
Nolana IV I Plan at Savannah Estates, Daphne, AL 36526
$215,000
24979 Friendship Rd, Daphne, AL 36526
24979 Friendship Rd, Daphne, AL 36526$1,295,000
208 S Church St Unit 11 and 12, Fairhope, AL 36532
208 S Church St Unit 11 and 12, Fairhope, AL 36532$198,000
0 Pensacola Ave Unit lot 6 343993, Fairhope, AL 36532
0 Pensacola Ave Unit lot 6 343993, Fairhope, AL 36532$336,990
Cornel IV A Plan at Belfair, Daphne, AL 36526
$450,900
DENALI Plan at Harvest Green West, Fairhope, AL 36532
$2,400,000
25331 Austin Rd, Daphne, AL 36526
Ruth Rye
$294,500
22434 Lot 56 Fairhope Motorcoach Loop Unit Lot 56, Fairhope, AL 36532