$69,888
- Land
- 43.68 Acres
- $1,600 per Acre
0 Old Thomas Ranch Rd, Datil, NM 87821
0 Old Thomas Ranch Rd, Datil, NM 87821$69,888
0 Old Thomas Ranch Rd, Datil, NM 87821
0 Old Thomas Ranch Rd, Datil, NM 87821$1,200,000
165 Reid Rd, Datil, NM 87821
Lauren Fichtl Hayden Outdoors Real Estate
$995,000
7303 Bursum Rd, Datil, NM 87821
Mary Greiert OPEN RANGE REAL ESTATE, LLC
$325,000
426 Frontier Trail, Datil, NM 87821
Marie E. Lee Datilland Properties
$295,000
16 Horse Peak Trail, Datil, NM 87821
Mark Price Empire NM Realty
$325,000
691 Greens Gap Rd, Datil, NM 87821
Marie E. Lee Datilland Properties
$250,000
35 Frontier Trail, Datil, NM 87821
Marie E. Lee Datilland Properties
$313,000
70 Beartrack Trail, Datil, NM 87821
Jennifer Lee Catron County Realty
$525,000
11 Grand Views, Datil, NM 87821
Jennifer Lee Catron County Realty
$25,000
19 Coyote Trail, Datil, NM 87821
19 Coyote Trail, Datil, NM 87821$85,000
111 Homestead Trail, Datil, NM 87821
Karolyn Chavez Realty One of New Mexico
$850,000
6990 U S 60, Datil, NM 87821
Marie E. Lee Datilland Properties
$225,000
250 Frontier Trail, Datil, NM 87821
Karolyn Chavez Realty One of New Mexico
$12,500
Lot 88 Ranch Road-Tee Pee Ranch, Datil, NM 87821
Lot 88 Ranch Road-Tee Pee Ranch, Datil, NM 87821$45,000
Lot 241 Bluebird Ln Unit 241, Datil, NM 87821
Lot 241 Bluebird Ln Unit 241, Datil, NM 87821$110,000
116 Turquoise Trail Unit 45, Datil, NM 87821
Marie E. Lee Datilland Properties
$145,000
233 Turquoise Trail, Datil, NM 87821
Tonia Falls Realty One of New Mexico
$22,000
0 Ranch Unit 1095946, Datil, NM 87821