$255,000 Sold Sep 16, 2025
3143 Oakmont Ave, Dayton, OH 45429
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,548 Sq Ft
- Built 1953
Last Sold Summary
- $165/SF
- 19 Days On Market
Current Estimated Value $255,544
Last Listing Agent Flor McNally Keller Williams Advisors Rlty
3143 Oakmont Ave, Dayton, OH 45429