$199,900 Last List Price Sold Mar 16, 2026
407 N 11th St, de Soto, MO 63020
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,293 Sq Ft
- Built 1953
Last Sold Summary
- $155/SF
- 43 Days On Market
Current Estimated Value $197,623
Last Listing Agent Tyler Schmitz EXP Realty, LLC
407 N 11th St, de Soto, MO 63020