$334,490 Sold Jan 13, 2026
708 Abita Aly, Debary, FL 32713
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,795 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $186/SF
- 73 Days On Market
Current Estimated Value $355,209
Lennar Rivington - Cottage Alley Collection
708 Abita Aly, Debary, FL 32713