$575,000
- Land
- 194 Acres
- $2,964 per Acre
0 Pleasant Ridge Rd Unit 24602167, Hickory, MS 39332
0 Pleasant Ridge Rd Unit 24602167, Hickory, MS 39332$575,000
0 Pleasant Ridge Rd Unit 24602167, Hickory, MS 39332
000 Pleasant Ridge Rd, Hickory, MS 39332
000 Pleasant Ridge Rd, Hickory, MS 39332$772,200
1458 Hickory Little Rock Rd, Hickory, MS 39332
1458 Hickory Little Rock Rd, Hickory, MS 39332$477,000
307 Willis Rd, Decatur, MS 39327
307 Willis Rd, Decatur, MS 39327$82,500
Battlefield Road Mt Pleasant Church Rd, Collinsville, MS 39325
Battlefield Road Mt Pleasant Church Rd, Collinsville, MS 39325$72,000
Hugh Hundall Rd, Decatur, MS 39327
Hugh Hundall Rd, Decatur, MS 39327$406,700
15061 Mississippi 15, Decatur, MS 39327
Joyce Holifield Joyce Holifield Realty
$279,900
2846 Chapel Hill Rd, Decatur, MS 39327
Joyce Holifield Joyce Holifield Realty
$550,000
18159 Highway 15, Decatur, MS 39327
Kenneth Magee Tom Smith Land & Homes
$450,000
4188 Greenland Rd, Little Rock, MS 39337
Melissa Anderson PIGFORD & COREY REALTORS
$550,000
18159 Mississippi 15, Decatur, MS 39327
Kenneth Magee TOM SMITH LAND AND HOMES
$449,000
625 Midway Rd, Newton, MS 39345
R Thomas Tinsley Mike Tinsley Realty, Inc.
$149,900
531 Ridge Rd, Chunky, MS 39323
Celisa Coleman HILL REAL ESTATE GROUP, LLC
$161,000
1421 Chesney Town Rd, Little Rock, MS 39337
Pamela Lovern Hill Real Estate- Philadelphia
$69,000
0 Hugh Hudnall Rd Unit 4143620, Decatur, MS 39327
0 Hugh Hudnall Rd Unit 4143620, Decatur, MS 39327$250,000