$255,000
4301 Lamar Dr, Oklahoma City, OK 73115
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,205 Sq Ft
- Built 2000
Last Sold Summary
- $116/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $265,695
Last Listing Agent Lisa Knowles Keller Williams Realty Elite
4301 Lamar Dr, Oklahoma City, OK 73115