$260,000
17700 Avalon Blvd Unit 422, Carson, CA 90746
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,580 Sq Ft
- Built 2005
Last Sold Summary
- 13% Below List Price
- $165/SF
- 27 Days On Market
Last Listing Agent Sharon Choe Omni Realty & Investment Group
17700 Avalon Blvd Unit 422, Carson, CA 90746