$6,000,000
- Land
- 17.58 Acres
- $341,297 per Acre
0 Howland Blvd Unit MFRO6102246, Deltona, FL 32725
0 Howland Blvd Unit MFRO6102246, Deltona, FL 32725$6,000,000
0 Howland Blvd Unit MFRO6102246, Deltona, FL 32725
0 Howland Blvd Unit MFRO6102246, Deltona, FL 32725$215,000
2302 Idaho Rd, Deltona, FL 32738
Star Williams STAR STUDDED REALTY GROUP
$498,000
1476 Steeplechase Ln, Deltona, FL 32725
Jennifer Alsbrooks-Gonzalez LPT REALTY LLC
$400,000
3260 Sorrel Ct, Deltona, FL 32725
Sherett Salter CALL IT CLOSED INTL REALTY
$279,000
512 Stallings Ave, Deltona, FL 32738
Gregory Alexander TRIDENT REALTY
$235,000
1627 Saxon Blvd, Deltona, FL 32725
Melinda Foley ALL FLORIDA PROPERTY GROUP,INC
$399,900
2412 Ainsworth Ave, Deltona, FL 32738
Claudia Blythe WEICHERT, REALTORS-HALLMARK PR
$89,000
1877 Turtle Hill Rd, Deltona, FL 32725
1877 Turtle Hill Rd, Deltona, FL 32725$50,000
0 Catalina Blvd, Deltona, FL 32738
0 Catalina Blvd, Deltona, FL 32738$369,000
2921 Garret St, Deltona, FL 32738
Josh Cady 1st Class Real Estate Reagan Realty
$425,000
980 Bluebird Terrace, Deltona, FL 32725
Terrie White GREENE REALTY OF FLORIDA LLC
$430,000
3153 Byington Terrace, Deltona, FL 32738
Brannon Owens Keller Williams Realty Florida Partners
$55,000
1361 Howland Blvd, Deltona, FL 32738
1361 Howland Blvd, Deltona, FL 32738$89,900
1688 Catalina Blvd, Deltona, FL 32738
1688 Catalina Blvd, Deltona, FL 32738$365,000
1932 Monterey Dr, Deltona, FL 32738
Karen Pfannerstill RE/MAX TOWN & COUNTRY REALTY
$158,000
2449 Old Train Rd, Deltona, FL 32738
2449 Old Train Rd, Deltona, FL 32738$386,990