$225,000
- Land
- 2.88 Acres
- $78,125 per Acre
1364 Sioux Trail, Deltona, FL 32725
1364 Sioux Trail, Deltona, FL 32725$225,000
1364 Sioux Trail, Deltona, FL 32725
1364 Sioux Trail, Deltona, FL 32725$375,000
1325 Winter Gray Cir, Deltona, FL 32738
Beatriz Villegas AROD PARTNERS REALTY
$344,900
1961 Paragon St, Deltona, FL 32738
Idaelbis Ortiz Ponce de Leon GOLDPEN REALTY GROUP
$367,000
1780 Howland Blvd, Deltona, FL 32738
Manolo Lopez EXP REALTY LLC
$165,900
140 Orchid Woods Ct Unit 17B, Deltona, FL 32725
Carole Arcaro DELTONA LAKES REALTY INC
$244,900
Unlisted Address
Alan Bird REAL ESTATE FIRM OF ORLANDO
$368,000
2141 E Old Mill Dr, Deltona, FL 32725
Mary Trapp TRAPP REAL ESTATE INC
$244,000
1157 Hampshire Ave, Deltona, FL 32725
Chris Sheedy Coldwell Banker Residential RE
$459,000
2875 E Slater Dr, Deltona, FL 32738
Brandi Tropf EXP REALTY LLC
$189,900
120 Hibiscus Woods Ct Unit 3B, Deltona, FL 32725
Jamie Hinson COLDWELL BANKER COAST REALTY
$1,200,000
1525 Prairie Rd, Deltona, FL 32725
1525 Prairie Rd, Deltona, FL 32725$455,990
928 August Sky Dr, Deltona, FL 32738
Arlin De Leon LA ROSA REALTY KISSIMMEE
$130,000
3435 Marcelo Ln, Deltona, FL 32738
3435 Marcelo Ln, Deltona, FL 32738$699,900
1370 Courtland Blvd, Deltona, FL 32738
1370 Courtland Blvd, Deltona, FL 32738$315,000
1769 Gatewood Dr, Deltona, FL 32738
Lauren Szesnat PRATT REALTY INC
$289,000
2970 Newmark Dr, Deltona, FL 32738
Mary Scaggs J & M PROPERTIES LLC
$315,000
1670 Tiffin Ave, Deltona, FL 32725
Dev Maraj DALTON WADE INC
$325,000
706 E Lacy Cir, Deltona, FL 32725