$325,000
4670 Grant St, Denver, CO 80216
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,262 Sq Ft
- Built 1910
Last Sold Summary
- 19% Below List Price
- $258/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $361,326
Last Listing Agent Seth Walker Dream Solutions Realty, LLC
$325,000
4670 Grant St, Denver, CO 80216
Last Sold Summary
Current Estimated Value $361,326
Last Listing Agent Seth Walker Dream Solutions Realty, LLC
$340,000
4849 Lincoln St, Denver, CO 80216
Last Sold Summary
Current Estimated Value $376,456
Last Listing Agent Richard Graca MB Summers Realty
$470,000
611 E Elk Place, Denver, CO 80216
Last Sold Summary
Current Estimated Value $472,350
Last Listing Agent Kevin Root Keller Williams Integrity Real Estate LLC
$200,000
4744 Leaf Ct, Denver, CO 80216
Last Sold Summary
Current Estimated Value $308,031
Last Listing Agent Michelle Gonzalez Team Gonzalez Real Estate, LLC
$359,000
4714 Leaf Ct, Denver, CO 80216
Last Sold Summary
Current Estimated Value $358,080
Last Listing Agent Greg Johnson RE/MAX Alliance
$496,000
4780 Pennsylvania St, Denver, CO 80216
Last Sold Summary
Current Estimated Value $482,955
Last Listing Agent Phillip Cruz Madison & Company Properties
$413,900
4673 Sherman St, Denver, CO 80216
Last Sold Summary
Current Estimated Value $392,126
Last Listing Agent Brandon Kite Trx, Inc
$255,000
4840 Lincoln St, Denver, CO 80216
Last Sold Summary
Current Estimated Value $307,481
Last Listing Agent John Mitchell Mitchell Realty Service
$500,000
150 E 49th Ave, Denver, CO 80216
Last Sold Summary
Current Estimated Value $361,703
Last Listing Agent Dustin Griffiths RE/MAX Professionals
$300,000
5081 Lincoln St, Denver, CO 80216