$2,500,000
122 River Green Place, Daniel Island, SC 29492
- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 3,908 Sq Ft
- Built 2015
Last Sold Summary
- $640/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $2,603,040
Last Listing Agent Kenton Selvey William Means Real Estate, LLC
122 River Green Place, Daniel Island, SC 29492