$475,000
- Land
- 126 Acres
- $3,770 per Acre
6686 Rembert Hills Rd, Sweet Water, AL 36782
6686 Rembert Hills Rd, Sweet Water, AL 36782$475,000
6686 Rembert Hills Rd, Sweet Water, AL 36782
6686 Rembert Hills Rd, Sweet Water, AL 36782$100,000
601 Brooks Dr, Linden, AL 36748
Lee Eaves Tutt Real Estate
$127,000
600 E 6th Ave, Linden, AL 36748
Barbara Myers Keller Williams Tuscaloosa
$17,500
0 7th Ave W, Linden, AL 36748
0 7th Ave W, Linden, AL 36748$198,000
401 E Center Ave, Linden, AL 36748
Debbie Butler Tutt Real Estate
$95,000
406 E Coats Ave, Linden, AL 36748
Barbara Myers Keller Williams Tuscaloosa
$299,900
607 S Mobile St, Linden, AL 36748
Steven Koleno Beycome Brokerage Realty
$39,000
208 N Railroad St, Linden, AL 36748
Eleonore Jeudy Real Broker LLC