$150,268
- Land
- 53 Acres
- $2,835 per Acre
0 Marengo County Rd 15, Sweet Water, AL 36782
0 Marengo County Rd 15, Sweet Water, AL 36782$150,268
0 Marengo County Rd 15, Sweet Water, AL 36782
0 Marengo County Rd 15, Sweet Water, AL 36782$475,000
6686 Rembert Hills Rd, Sweet Water, AL 36782
6686 Rembert Hills Rd, Sweet Water, AL 36782$50,000
0 Southern Pine Rd Unit 11632351, Dixons Mills, AL 36736
0 Southern Pine Rd Unit 11632351, Dixons Mills, AL 36736