$1,195,000 Sold Jan 06, 2026
8955 Heritage Bay Cir, Orlando, FL 32836
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 3,415 Sq Ft
- Built 1997
Last Sold Summary
- 8% Below List Price
- $350/SF
- 57 Days On Market
Current Estimated Value $1,185,109
Last Listing Agent Guilherme Mello EPIC REALTY
8955 Heritage Bay Cir, Orlando, FL 32836