$420,000
- Land
- 5.25 Acres
- $80,000 per Acre
1517 Primrose Rd, Donnellson, IA 52625
1517 Primrose Rd, Donnellson, IA 52625$420,000
1517 Primrose Rd, Donnellson, IA 52625
1517 Primrose Rd, Donnellson, IA 52625$149,000
807 Chestnut St, Donnellson, IA 52625
Laura Story Fraise Auction & Real Estate
$419,000
2084 Highway 2, Donnellson, IA 52625
2084 Highway 2, Donnellson, IA 52625$65,000
2229 235th St, Donnellson, IA 52625
Vicki Briscoe The People's Real Estate
$450,000
107 Franklin Broadway St, West Point, IA 52656
107 Franklin Broadway St, West Point, IA 52656$131,000
1405 Primrose Rd, Donnellson, IA 52625
Penny Logsdon 3% Listing Company LLC
$140,000
107 Orchard St, Donnellson, IA 52625
Samantha Louck Century 21/Property Professionals
$211,900
221 Chestnut St, Donnellson, IA 52625
Tami Elder Vandenberg Real Estate
$285,000
1794 150th St, West Point, IA 52656
Tammy Starkey- Hopkins Century 21/Property Professionals