$199,000
- Land
- 1.1 Acres
- $180,909 per Acre
2918 Old Route 50, Cambridge, MD 21613
2918 Old Route 50, Cambridge, MD 21613$199,000
2918 Old Route 50, Cambridge, MD 21613
2918 Old Route 50, Cambridge, MD 21613$130,000
0 Bailey Store Rd, Federalsburg, MD 21632
0 Bailey Store Rd, Federalsburg, MD 21632$324,900
5302 River Dr, Cambridge, MD 21613
Valerie Brown Coldwell Banker Realty
$625,000
3313 Belfiore Rd, Church Creek, MD 21622
Linda Austin Long & Foster Real Estate, Inc.
$115,000
3001 Steamer Run, Cambridge, MD 21613
Dormaim Green The Property Shoppe, LLC
$349,900
6132 Palmer Mill Rd, Hurlock, MD 21643
Valerie Brown Coldwell Banker Realty
$1,100,000
1307 Broadview Dr, Cambridge, MD 21613
Jennifer Chaney Chaney Homes, LLC
$445,000
310 Talbot Ave, Cambridge, MD 21613
Valerie Brown Coldwell Banker Realty
$99,000
Waterfront Honga Riv Steamboat Wharf Rd, Fishing Creek, MD 21634
Waterfront Honga Riv Steamboat Wharf Rd, Fishing Creek, MD 21634$379,000
2603 Hoopers Island Rd, Fishing Creek, MD 21634
Gary Marquardt Coldwell Banker Realty
$699,900
5210 Wilson Rd, Cambridge, MD 21613
Henry Gibbons-Neff Meredith Fine Properties
$125,000
0 Gravel Branch Rd Unit MDDO2001942, Hurlock, MD 21643
0 Gravel Branch Rd Unit MDDO2001942, Hurlock, MD 21643$349,999
111 Gay St, Vienna, MD 21869
Haley Wright Coldwell Banker Realty
$82,400
4874 One Old Route Unit 50, Vienna, MD 21869
Sherry Price RealHome Services and Solutions, Inc.
$179,900
206 Maryland Ave, Cambridge, MD 21613
Nicole Clemente Keller Williams Realty
$75,000
0 Bradley Ave, Cambridge, MD 21613