$699,000
- Land
- 4.87 Acres
- $143,532 per Acre
263 Brewer Rd, Summerville, SC 29483
263 Brewer Rd, Summerville, SC 29483$699,000
263 Brewer Rd, Summerville, SC 29483
263 Brewer Rd, Summerville, SC 29483$280,000
124 Gaura Ln, Summerville, SC 29483
Twala Scott
Carolina One Real Estate
(854) 458-7917
$175,000
1505 7 Mile Rd, Harleyville, SC 29448
Susan Nicholson Carolina One Real Estate
$575,000
445 Watergrass Way, Summerville, SC 29485
Melissa Loy Carolina One Real Estate
$275,000
164 Fannie Dr, Summerville, SC 29485
Brent Boatwright Ashley Cooper Real Estate, LLC
$1,050,000
108 Rutherford St, Summerville, SC 29483
Roni Haskell Keller Williams Key
$394,000
5509 Livonia Cove, North Charleston, SC 29420
Corinne Coleman Carolina One Real Estate
$500,000
125 Garden Lily Ln, Summerville, SC 29485
Jennifer Crider BHHS Carolina Sun Real Estate
$575,000
103 Tabby Ln, Summerville, SC 29485
Lynnette Duby Keller Williams Realty Charleston
$214,900
7955 Timbercreek Ln Unit H, North Charleston, SC 29418
Rodney Hancock AgentOwned Realty Charleston Group
$199,000
285 Koger Dr, Reevesville, SC 29471
Addie- Jane Lynn King Tide Real Estate
$325,000
120 Tyron Rd, Summerville, SC 29483
Jeremy Garrett
Carolina One Real Estate
(843) 279-8346
$249,000 Open Tue 8AM - 7PM
147 Lake Jogassee Dr, Summerville, SC 29485
Thomas Shoupe Opendoor Brokerage, LLC
$625,000
2307 Hummingbird Ln, Summerville, SC 29483
Arturo Torrez Premier Properties Realty Group
$1,250,000
113 Tea Farm Rd, Summerville, SC 29483
Virginia Tupper Pennington RE/MAX Southern Shores