$510,000 Sold Jan 05, 2026
1706 144th Ave, Dorr, MI 49323
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,614 Sq Ft
- Built 1915
Last Sold Summary
- $195/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $505,622
Last Listing Agent Denise Atwood Five Star Real Estate
1706 144th Ave, Dorr, MI 49323