$270,000 Sold Feb 06, 2026
58-16 251st St Unit 232, Little Neck, NY 11362
- 1 Bed
- 1 Bath
- 650 Sq Ft
- Built 1953
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $415/SF
- 34 Days On Market
Last Listing Agent Heidi Liu Homix Realty Inc
58-16 251st St Unit 232, Little Neck, NY 11362