$240,000
- Land
- 17.58 Acres
- $13,652 per Acre
na Gum Springs Mountain Rd, Sparta, TN 38583
na Gum Springs Mountain Rd, Sparta, TN 38583$240,000
na Gum Springs Mountain Rd, Sparta, TN 38583
na Gum Springs Mountain Rd, Sparta, TN 38583$235,000
156 Falls View Rd, Sparta, TN 38583
Melissa Harmon RE/MAX Finest
$229,900
237 Armstrong Rd, Doyle, TN 38559
Tammy Price Tri-Star Real Estate & Auction
Call for Price
0 Webbs Camp Rd, Walling, TN 38587
Landon Dickerson True North Real Estate Services, LLC
$49,900
lot 4 Franks Ferry Rd, Sparta, TN 38583
lot 4 Franks Ferry Rd, Sparta, TN 38583$119,000
515 Jericho Rd Unit 1, Quebeck, TN 38579
515 Jericho Rd Unit 1, Quebeck, TN 38579$277,000
9073 McMinnville Hwy, Quebeck, TN 38579
Robbie Porter The Real Estate Collective Sparta
$119,000
515 Jericho Rd, Quebeck, TN 38579
515 Jericho Rd, Quebeck, TN 38579$399,000
0 Simmons Cemetery Rd Unit 10, Quebeck, TN 38579
0 Simmons Cemetery Rd Unit 10, Quebeck, TN 38579$549,900
463 Franks Ferry Rd, Sparta, TN 38583
Tammy Price Tri-Star Real Estate & Auction Co, Inc.
$235,000
936 Ridge Rd, Quebeck, TN 38579
Mitzi Gardner Benchmark Realty, LLC
$99,900
0 Old Kentucky Rd Unit 9 & 10, Walling, TN 38587
0 Old Kentucky Rd Unit 9 & 10, Walling, TN 38587$166,000
250 Mountain St, Doyle, TN 38559
Deanna Jenkins First Realty Company
$89,900
0 Forest Cir, Sparta, TN 38583
0 Forest Cir, Sparta, TN 38583$49,900
lot 8 Franks Ferry Rd, Sparta, TN 38583
lot 8 Franks Ferry Rd, Sparta, TN 38583$59,900
0 Old Kentucky Rd Unit 9, Walling, TN 38587
0 Old Kentucky Rd Unit 9, Walling, TN 38587$119,000