$219,000
- Land
- 1.64 Acres
- $133,781 per Acre
10299 Brangus Rd, Driftwood, TX 78619
10299 Brangus Rd, Driftwood, TX 78619$219,000
10299 Brangus Rd, Driftwood, TX 78619
10299 Brangus Rd, Driftwood, TX 78619$898,000
2285 Nature View Loop, Driftwood, TX 78619
Jennifer Mueller Central Real Estate Group
$995,000
10130 Rr Unit 967, Buda, TX 78610
10130 Rr Unit 967, Buda, TX 78610$635,000
1850 N Rainbow Ranch Rd, Wimberley, TX 78676
1850 N Rainbow Ranch Rd, Wimberley, TX 78676$695,000
101 Purple Sage St, Driftwood, TX 78619
101 Purple Sage St, Driftwood, TX 78619$485,000
360 Jennifer Ln, Driftwood, TX 78619
David Vogdes eXp Realty, LLC
$899,000
10621 Fm 150 W, Driftwood, TX 78619
Zachary Adkisson Century 21 Randall Morris & As
$449,000
715 Bee Gee Rd, Driftwood, TX 78619
Molly Wendt Century 21 Randall Morris & As
$313,100
Lot 100-2 S Rainbow Ranch Rd, Wimberley, TX 78676
Lot 100-2 S Rainbow Ranch Rd, Wimberley, TX 78676$299,000
974 Bluff Woods Dr, Driftwood, TX 78619
974 Bluff Woods Dr, Driftwood, TX 78619$695,000
5165 Lone Man Mountain Rd, Wimberley, TX 78676
5165 Lone Man Mountain Rd, Wimberley, TX 78676$475,000
5.48 W Fm 150, Driftwood, TX 78619
5.48 W Fm 150, Driftwood, TX 78619$3,750,000
Lot 10 Tuscany Dr, Driftwood, TX 78619
Stuart Watkins Kuper Sotheby's Int'l Realty
$899,000
801 Billie Brooks Ln, Driftwood, TX 78619
Larry Tardy Real Broker, LLC
$499,900
1005 Covered Bridge Dr, Driftwood, TX 78619
1005 Covered Bridge Dr, Driftwood, TX 78619$889,000
377 Bristlecone Dr, Driftwood, TX 78619
Karen Willard Compass RE Texas, LLC