$400,000
- Land
- 158.54 Acres
- $2,523 per Acre
13 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59832
13 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59832$400,000
13 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59832
13 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59832$400,000
15 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59832
15 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59832$1,216,600
11,12 Garnet Range Rd, Drummond, MT 59832
11,12 Garnet Range Rd, Drummond, MT 59832$409,900
10 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59832
10 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59832$409,900
5 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59825
5 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59825$299,000
50 Juniper Ridge Ln, Drummond, MT 59832
Jenna Buxbaum Clearwater Montana Properties - Philipsburg
$644,000
8 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59825
8 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59825$75,000
80 Packer Gulch Rd, Drummond, MT 59832
80 Packer Gulch Rd, Drummond, MT 59832$142,500
TBD Packer Gulch Rd, Drummond, MT 59832
TBD Packer Gulch Rd, Drummond, MT 59832Showing Results 41 - 49, Page 2 of 2