$295,000
175 Liberty Ln, Keene, NH 03431
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,050 Sq Ft
- Built 1970
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $281/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $297,727
Last Listing Agent Bob Barnard Monadnock Realty Group LLC
175 Liberty Ln, Keene, NH 03431