Dubuque County IA Homes for Sale
-
-
$155,000
Pending- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,507 Sq Ft
713 O'Neill St, Dubuque, IA 52001
713 O'Neill St, Dubuque, IA 52001Lisa Bodnar Remax Advantage
-
$729,900
New Construction Open Sun 12PM - 1PM- 5 Beds
- 3 Baths
- 1,751 Sq Ft
14368 Keegan Ct, Dubuque, IA 52002
14368 Keegan Ct, Dubuque, IA 52002The Adams Team Remax Advantage
-
-
-
$162,000
$18K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,100 Sq Ft
2831 Central Ave, Dubuque, IA 52001
2831 Central Ave, Dubuque, IA 52001EXIT Unlimited T . EXIT Unlimited
-
$115,000
- Land
- 16,988 Sq Ft
- $294,872 per Acre
Lot 76 Waterbridge Ln, Dubuque, IA 52003
Lot 76 Waterbridge Ln, Dubuque, IA 52003 -
$3,751,000
- Land
- 127.65 Acres
- $29,385 per Acre
11838 Lorelei Ln, Dubuque, IA 52003
11838 Lorelei Ln, Dubuque, IA 52003 -
-
$485,000
New Construction $10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,023 Sq Ft
3665 Vintage Ln, Dubuque, IA 52002
3665 Vintage Ln, Dubuque, IA 52002Dawn Ellis Equity Real Estate Group LLC
-
-
$655,000
New Construction Open Sun 11AM - 12PM $5K PRICE DROP- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 1,988 Sq Ft
8155 Tegan Dr, Peosta, IA 52068
8155 Tegan Dr, Peosta, IA 52068Dan Scherr Ruhl & Ruhl Realtors
-
Showing Results 641 - 653, Page 17 of 17