$479,728 Sold May 22, 2025
192 Eagleston Ln, Sarasota, FL 34240
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,696 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $283/SF
- 46 Days On Market
Last Listing Agent Nancy Pruitt OLYMPUS EXECUTIVE REALTY INC
192 Eagleston Ln, Sarasota, FL 34240