$600,000
- Land
- 7.14 Acres
- $84,034 per Acre
4448 Martin Rd, Duluth, MN 55803
4448 Martin Rd, Duluth, MN 55803$600,000
4448 Martin Rd, Duluth, MN 55803
4448 Martin Rd, Duluth, MN 55803$84,000
60xx Rycor Ln, Duluth, MN 55811
60xx Rycor Ln, Duluth, MN 55811$125,000
57XX Stark Rd, Duluth, MN 55810
57XX Stark Rd, Duluth, MN 55810$350,000
1611 Maple Grove Rd, Duluth, MN 55811
1611 Maple Grove Rd, Duluth, MN 55811$399,900
4528 Solway Rd, Duluth, MN 55811
Deanna Bennett Messina & Associates Real Estate
$69,000
60xx Rycor Lane Lot 1, Duluth, MN 55811
60xx Rycor Lane Lot 1, Duluth, MN 55811$89,000
60xx Rycor Ln, Duluth, MN 55811
60xx Rycor Ln, Duluth, MN 55811$369,000
3126 Beyer Rd, Duluth, MN 55804
Loren Johnston Lewis & Clark, LLC
$74,000
60xx Rycor Lane Lot 4, Duluth, MN 55811
60xx Rycor Lane Lot 4, Duluth, MN 55811$329,900
408 Summit Ave, Duluth, MN 55810
Casey Carbert Edmunds Company, LLP
$220,000
3969 Haines Rd, Hermantown, MN 55811
3969 Haines Rd, Hermantown, MN 55811$575,000
3325 Strand Rd, Duluth, MN 55803
Loren Johnston Lewis & Clark, LLC
$1,600,000
TBD Arbor St, Duluth, MN 55808
TBD Arbor St, Duluth, MN 55808$74,000
60xx Rycor Ln, Duluth, MN 55811
60xx Rycor Ln, Duluth, MN 55811$350,000
XXXX Minnesota 194, Duluth, MN 55811
XXXX Minnesota 194, Duluth, MN 55811$425,000
xxx E 2nd St, Duluth, MN 55812
xxx E 2nd St, Duluth, MN 55812$89,900
xxxx Maple Grove Rd, Duluth, MN 55811
xxxx Maple Grove Rd, Duluth, MN 55811$120,000
xxx Chambersburg Ave, Duluth, MN 55811
xxx Chambersburg Ave, Duluth, MN 55811$385,000
1743 Shilhon Rd, Duluth, MN 55804