$120,000
- Land
- 1.19 Acres
- $100,840 per Acre
xxx Lot 5 Getchell Rd, Hermantown, MN 55811
xxx Lot 5 Getchell Rd, Hermantown, MN 55811$120,000
xxx Lot 5 Getchell Rd, Hermantown, MN 55811
xxx Lot 5 Getchell Rd, Hermantown, MN 55811$249,900
1611 N 23rd St, Superior, WI 54880
Nick Burns Coldwell Banker Realty - Duluth
$45,000
32xx Lamborn Ave, Superior, WI 54880
32xx Lamborn Ave, Superior, WI 54880$80,000
3A Cronstrom Ct, Superior, WI 54880
3A Cronstrom Ct, Superior, WI 54880$240,000
1086 U S Highway 2, Proctor, MN 55810
1086 U S Highway 2, Proctor, MN 55810$874,900
3787 Lavaque Rd, Hermantown, MN 55810
Casey Carbert Edmunds Company, LLP
$249,900
11C Hayes Ct, Superior, WI 54880
Ashley Kujava RE/MAX Results
$80,000
3 Cronstrom Ct, Superior, WI 54880
3 Cronstrom Ct, Superior, WI 54880$74,000
419 W Quince St, Duluth, MN 55811
419 W Quince St, Duluth, MN 55811$65,000
23 Juniper Ln, Duluth, MN 55810
Laura Brekke Century 21 Atwood
$240,000
2424 W 2nd St, Duluth, MN 55806
Darcie Novak My Place Realty Inc
$82,500
1720 Iowa Ave, Superior, WI 54880
Aiden Bachand RE/MAX Results
$399,000
42xb Stebner Rd, Hermantown, MN 55811
42xb Stebner Rd, Hermantown, MN 55811$425,000
4031 Haines Rd, Hermantown, MN 55811
Julie Sathers JS Realty
$49,900
2xx S 63rd Ave W, Duluth, MN 55807
2xx S 63rd Ave W, Duluth, MN 55807$319,000
30XX Hammond Ave, Superior, WI 54880
30XX Hammond Ave, Superior, WI 54880$419,900
1920 Hutchinson Rd, Duluth, MN 55811
Carly Gosar RE/MAX Results
$59,700
2 W 7th St, Duluth, MN 55802
2 W 7th St, Duluth, MN 55802$689,900