$224,900
- Land
- 1.27 Acres
- $177,087 per Acre
xxx Katherine Ln, Duluth, MN 55803
xxx Katherine Ln, Duluth, MN 55803$224,900
xxx Katherine Ln, Duluth, MN 55803
xxx Katherine Ln, Duluth, MN 55803$125,000
xxx Amity Dr, Duluth, MN 55803
xxx Amity Dr, Duluth, MN 55803$375,000
2103 Miller Creek Dr Unit 50, Duluth, MN 55811
Cheryl Walters Village Realty
$600,000
4448 Martin Rd, Duluth, MN 55803
4448 Martin Rd, Duluth, MN 55803$380,000
2009 Hutchinson Rd, Duluth, MN 55811
Alicia Lokke Messina & Associates Real Estate
$350,000
1831 Wallace Ave, Duluth, MN 55803
Abbie Litchke Messina & Associates Real Estate
$299,900
4123 Lombard St, Duluth, MN 55804
Tony Vatalaro Evergreen Real Estate, Inc.
$250,000
3064 Devonshire St, Duluth, MN 55806
Jeanne Tondryk Messina & Associates Real Estate
$244,000
4005 W 9th St, Duluth, MN 55807
Cathy Ehret RE/MAX Results
$349,900
324 Wildwood Dr, Duluth, MN 55811
Tiss Underdahl Overman Co Realtors
$350,000
1611 Maple Grove Rd, Duluth, MN 55811
1611 Maple Grove Rd, Duluth, MN 55811$325,000
2136 Adirondack St, Duluth, MN 55811
Michael Hoffman Michael Hoffman Realty
$794,900
3130 E 1st St, Duluth, MN 55812
Casey Carbert Edmunds Company, LLP
$850,000
2126 Water St Unit L306, Duluth, MN 55812
Deanna Blue D Page Blue, LLC
$309,900
915 Grandview Ave, Duluth, MN 55812
Marta Swierc RE/MAX Results
$295,000
5 W 7th St, Duluth, MN 55806
Tom Little RE/MAX Results
$179,900
626 Farrell Rd, Duluth, MN 55811
Marta Swierc RE/MAX Results
$400,000
1633 Maple Grove Rd, Duluth, MN 55811
1633 Maple Grove Rd, Duluth, MN 55811$739,900