$575,000 Sold Jan 15, 2026
1569 Burnham Ln, Dunedin, FL 34698
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,882 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- 20% Below List Price
- $306/SF
- 94 Days On Market
Current Estimated Value $588,143
Last Listing Agent Bob Shuttleworth KEITH HARRIS LLC
1569 Burnham Ln, Dunedin, FL 34698