$570,000 Sold Feb 18, 2026
850 S Saylor Ave, Elmhurst, IL 60126
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,937 Sq Ft
- Built 1964
Last Sold Summary
- 4% Above List Price
- $294/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $553,071
Last Listing Agent Kelly Stetler Compass
850 S Saylor Ave, Elmhurst, IL 60126