$629,000 Sold Feb 17, 2026
153 Grove Ave, Glen Ellyn, IL 60137
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,200 Sq Ft
- Built 1988
Last Sold Summary
- $197/SF
- 45 Days On Market
Current Estimated Value $619,081
Last Listing Agent Joseph Alvarado Chicagoland Brokers, Inc
153 Grove Ave, Glen Ellyn, IL 60137