$575,000
- Land
- 16 Acres
- $35,938 per Acre
765 Academy Hill Rd, Milan, NY 12571
765 Academy Hill Rd, Milan, NY 12571$575,000
765 Academy Hill Rd, Milan, NY 12571
765 Academy Hill Rd, Milan, NY 12571$715,000
921 W Dover Rd, Pawling, NY 12564
Joyce Brennan-Zolnik BHHS Hudson Valley Properties
$950,000
0 Spook Hill Rd Unit KEY903827, Wappinger, NY 12590
0 Spook Hill Rd Unit KEY903827, Wappinger, NY 12590$3,500,000
28 Stonybrook Rd, Tivoli, NY 12583
Joseph Satto Compass Greater NY, LLC
$799,000
66 Carol Ln, Poughquag, NY 12570
Helen Schweitzer Helen Schweitzer Realty, LLC
$429,999
2408 Route 9d, Wappingers Falls, NY 12590
Kimberlee Markarian BHHS Hudson Valley Properties
$1,150,000
129 Clinton Corners Rd, Salt Point, NY 12578
Ryan Arket Compass Greater NY, LLC
$159,999
174 Cedar Ave, Poughkeepsie, NY 12603
174 Cedar Ave, Poughkeepsie, NY 12603$775,000
265 New York 308, Rhinebeck, NY 12572
265 New York 308, Rhinebeck, NY 12572$369,900
6605 Chelsea Cove N, Hopewell Junction, NY 12533
Gregory Pikor Inspire Realty
$249,999
0 Round Lake Rd Unit KEY927805, Milan, NY 12572
0 Round Lake Rd Unit KEY927805, Milan, NY 12572$795,000
41 Meddaugh Rd, Pleasant Valley, NY 12569
Kyle Irwin Corcoran Country Living
$2,495,000
40 Lakeside Dr, Rhinebeck, NY 12572
DOUG MAXWELL Upstate Modernist
$699,000
40 Paulette Ln, Wappingers Falls, NY 12590
ANNAMARIE CRONISER
$270,000
Lot # 3 Mountain Edge Ln, North East, NY 12546
Lot # 3 Mountain Edge Ln, North East, NY 12546$2,385,000
"Arc House" Bulls Head Rd, Clinton Corners, NY 12514
Sean Eidle BHHS Hudson Valley Properties