$229,000
- Land
- 5 Acres
- $45,800 per Acre
Lot # 5 Smithfield Rd, Millerton, NY 12546
Lot # 5 Smithfield Rd, Millerton, NY 12546$229,000
Lot # 5 Smithfield Rd, Millerton, NY 12546
Lot # 5 Smithfield Rd, Millerton, NY 12546$2,500,000
34 Meeting House Rd, Pawling, NY 12564
Mark Friedman McGrath Realty Inc
$2,895,000
60 Stone Wall Path, Red Hook, NY 12571
Angelica VonDrak Houlihan Lawrence, Inc.
$2,850,000
457 Round Lake Rd, Rhinebeck, NY 12572
SHERI SCEROLER Four Seasons Sothebys Intl
$675,000
15 Red Hawk Hollow Rd, Wappingers Falls, NY 12590
Christine Pergolizzi
$115,000
0 Hopewell Ave Unit ONEH6304014, Fishkill, NY 12524
0 Hopewell Ave Unit ONEH6304014, Fishkill, NY 12524$275,000
0 New York 9g Unit KEY842946, Rhinebeck, NY 12572
0 New York 9g Unit KEY842946, Rhinebeck, NY 12572$12,995,000
121-125 Butts Hollow Rd, Millbrook, NY 12545
Stacey Pinkas Douglas Elliman Real Estate
$895,000
108 Westerly Ridge Dr, Amenia, NY 12501
108 Westerly Ridge Dr, Amenia, NY 12501$565,000
2790 Salt Point Turnpike, Clinton Corners, NY 12514
Elaine Thomas Century 21 Alliance Rlty Group
$189,000
2 Westerly Ridge Dr, Amenia, NY 12501
2 Westerly Ridge Dr, Amenia, NY 12501$1,295,000
14 Bear Hollow Ln, Hyde Park, NY 12538
Justin LaFalce KW MidHudson
$1,850,000
203 Silver Lake Rd, Rhinebeck, NY 12572
Paula Redmond Corcoran Country Living - Mill
$649,000
149 Johnson Rd, Wingdale, NY 12594
Bliss Voutsinas Hillside Realty & Development
$70,000
7 Collarbark Rd, Hopewell Junction, NY 12533
7 Collarbark Rd, Hopewell Junction, NY 12533$410,000