$232,200 Sold Oct 09, 2025
3252 Dodd Ln, Saint Paul, MN 55121
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,224 Sq Ft
- Built 1974
Last Sold Summary
- $190/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $227,759
Last Listing Agent Daniel Kruger Right Move Realty
3252 Dodd Ln, Saint Paul, MN 55121