$225,000 Sold Mar 30, 2026
0 Wickwire Dr, Earleville, MD 21919
- Land
- 1.24 Acres
- $181,452 per Acre
Last Sold Summary
- 33 Days On Market
Last Listing Agent Tinamarie Reamy Coldwell Banker Chesapeake Real Estate Company
0 Wickwire Dr, Earleville, MD 21919