$325,000 Sold Mar 20, 2026
860 Lenna Keith Cir Unit 18, East Lansing, MI 48823
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,406 Sq Ft
- Built 1994
Last Sold Summary
- $231/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $322,977
Last Listing Agent Kristin Clark Gaslight Group
860 Lenna Keith Cir Unit 18, East Lansing, MI 48823