$140,000
- Land
- 1.25 Acres
- $112,000 per Acre
1703 W Quay St, Carlsbad, NM 88220
1703 W Quay St, Carlsbad, NM 88220$140,000
1703 W Quay St, Carlsbad, NM 88220
1703 W Quay St, Carlsbad, NM 88220$79,129
Lot 40 Desert Willow Estates, Artesia, NM 88210
Lot 40 Desert Willow Estates, Artesia, NM 88210$670,000
1403 S Country Club Cir, Carlsbad, NM 88220
JESSICA VASQUEZ CENTURY 21 DUNAGAN ASSOCIATES
$134,900
1810 W Feather St, Artesia, NM 88210
Fabiola Sotelo LOIS OLIVER REAL ESTATE
$300,000
2004 Connie Rd, Carlsbad, NM 88220
2004 Connie Rd, Carlsbad, NM 88220$55,000
Lot 17A S Tagwood Ln, Carlsbad, NM 88220
Lot 17A S Tagwood Ln, Carlsbad, NM 88220$279,000
1803 W Blodgett St, Carlsbad, NM 88220
Jamie Asch CENTURY 21 ASSOCIATED PROFESSIONALS
$55,000
Lot 17B S Tagwood Ln, Carlsbad, NM 88220
Lot 17B S Tagwood Ln, Carlsbad, NM 88220$82,053
Lot 42 Desert Willow Estates, Artesia, NM 88210
Lot 42 Desert Willow Estates, Artesia, NM 88210$625,000
5002 Los Nogales Dr, Carlsbad, NM 88220
RHIANNAH RODRIGUEZ CENTURY 21 DUNAGAN ASSOCIATES
$70,000
Lot 8 13th Rural, Artesia, NM 88210
Lot 8 13th Rural, Artesia, NM 88210$56,650
Lot 26A S Tagwood Ln, Carlsbad, NM 88220
Lot 26A S Tagwood Ln, Carlsbad, NM 88220$1,265,000
2108 Westridge Rd, Carlsbad, NM 88220
Jo Scheel CENTURY 21 DUNAGAN ASSOCIATES
$599,500
812 Clowe Ave, Artesia, NM 88210
Theresa Baize LOIS OLIVER REAL ESTATE
$705,000
916 Fountain Dr, Carlsbad, NM 88220
Shea Yturralde CENTURY 21 DUNAGAN ASSOCIATES
$520,000
310 Wheat Ct, Carlsbad, NM 88220
Valen Martinez Cavern City Real Estate LLC