$770,000
929 Long Point Rd, Mount Pleasant, SC 29464
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,416 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- 12% Below List Price
- $319/SF
- 135 Days On Market
Last Listing Agent Garrett Glaze AgentOwned Realty Charleston Group
929 Long Point Rd, Mount Pleasant, SC 29464