$2,500,000 Sold Mar 09, 2026
14100 Shoreline Blvd, Oklahoma City, OK 73013
- 5 Beds
- 6 Baths
- 5,592 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $447/SF
- 0 Days On Market
Last Listing Agent Stacia Ranallo Sage Sotheby's Realty
14100 Shoreline Blvd, Oklahoma City, OK 73013