$357,840 Sold Nov 12, 2025
8109 NW 153rd St, Edmond, OK 73013
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,750 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $204/SF
- 90 Days On Market
Current Estimated Value $369,844
Last Listing Agent Zach Holland Premium Prop, LLC
8109 NW 153rd St, Edmond, OK 73013