$259,500
- Land
- 6.49 Acres
- $39,985 per Acre
14725 S Stangland Rd, Cheney, WA 99004
14725 S Stangland Rd, Cheney, WA 99004$259,500
14725 S Stangland Rd, Cheney, WA 99004
14725 S Stangland Rd, Cheney, WA 99004$1,599,900
14414 S Stangland Rd, Cheney, WA 99004
Jared Urbick Kelly Right Real Estate of Spokane
$140,000
20107 S Harrison Rd, Edwall, WA 99008
20107 S Harrison Rd, Edwall, WA 99008$160,000
21XXX S Harrison Rd Unit Lot 2, Edwall, WA 99008
21XXX S Harrison Rd Unit Lot 2, Edwall, WA 99008$130,000
19456 S Harrison Rd, Edwall, WA 99008
19456 S Harrison Rd, Edwall, WA 99008$120,000
21XXX S Harrison Rd Unit Lot 1, Edwall, WA 99008
21XXX S Harrison Rd Unit Lot 1, Edwall, WA 99008$675,000
51492 Sobek Rd E, Edwall, WA 99008
Kris Zarek Realty One Group Eclipse
$260,000
21XXX S Harrison Rd Unit Lot 1 & 2, Edwall, WA 99008
21XXX S Harrison Rd Unit Lot 1 & 2, Edwall, WA 99008