$865,000
- Land
- 154.5 Acres
- $5,599 per Acre
18 Brown Rd, Eldon, MO 65026
18 Brown Rd, Eldon, MO 65026$865,000
18 Brown Rd, Eldon, MO 65026
18 Brown Rd, Eldon, MO 65026$2,487,276
LOT 5 SE View St, Eldon, MO 65026
LOT 5 SE View St, Eldon, MO 65026$463,478
LOT 3 SE View St, Eldon, MO 65026
LOT 3 SE View St, Eldon, MO 65026$405,543
LOT 4 SE View St, Eldon, MO 65026
LOT 4 SE View St, Eldon, MO 65026$110,000
0 Walnut Creek Cir Unit 3586532, Eldon, MO 65026
0 Walnut Creek Cir Unit 3586532, Eldon, MO 65026$35,000
66 Mcgarity Rd, Eldon, MO 65026
66 Mcgarity Rd, Eldon, MO 65026$32,500
Lot 5 W Bourbon St, Eldon, MO 65026
Lot 5 W Bourbon St, Eldon, MO 65026$1,500,000
19 Hazelwood Rd, Eldon, MO 65026
19 Hazelwood Rd, Eldon, MO 65026$1,150,000
TBD Witt Rd, Eldon, MO 65026
TBD Witt Rd, Eldon, MO 65026$83,000
000 Old Tuscumbia Rd, Eldon, MO 65026
000 Old Tuscumbia Rd, Eldon, MO 65026$149,900
0 Tbd Hwy 52, Eldon, MO 65026
0 Tbd Hwy 52, Eldon, MO 65026$32,500
Lot 7 W Bourbon St, Eldon, MO 65026
Lot 7 W Bourbon St, Eldon, MO 65026$32,500
Lot 9 W Bourbon St, Eldon, MO 65026
Lot 9 W Bourbon St, Eldon, MO 65026$90,000
66 Mcgarity Rd, Eldon, MO 65026
66 Mcgarity Rd, Eldon, MO 65026$35,000
Lot 1 S Walnut St, Eldon, MO 65026
Lot 1 S Walnut St, Eldon, MO 65026$1,250,000
147 Hayes Dr, Eldon, MO 65026
147 Hayes Dr, Eldon, MO 65026$325,000
101 Industrial Dr, Eldon, MO 65026
101 Industrial Dr, Eldon, MO 65026$32,500
Lot 6 W Bourbon St, Eldon, MO 65026
Lot 6 W Bourbon St, Eldon, MO 65026$436,035
LOT 2 SE View St, Eldon, MO 65026
LOT 2 SE View St, Eldon, MO 65026$18,000