$224,000
120 Ranch Dr, Elizabeth City, NC 27909
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,118 Sq Ft
- Built 1965
Last Sold Summary
- $200/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $243,863
Last Listing Agent Brenda Williams Howard Hanna WEW/Great Bridge
120 Ranch Dr, Elizabeth City, NC 27909