$64,500
TBD Griffin Swamp Rd Unit Lot 1, Elizabeth City, NC 27909
- Land
- 2.8 Acres
- $23,036 per Acre
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- 587 Days On Market
Last Listing Agent Jason Banks The Banks Real Estate Group, LLC
TBD Griffin Swamp Rd Unit Lot 1, Elizabeth City, NC 27909