$310,000
230 Nugget Trail Unit Lot 30, Elizabeth City, NC 27909
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,480 Sq Ft
- Built 2026
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $209/SF
- 53 Days On Market
Last Listing Agent Norma James Taylor Mueller Realty, Inc.
230 Nugget Trail Unit Lot 30, Elizabeth City, NC 27909