$89,900
- Land
- 1.14 Acres
- $78,860 per Acre
Tbd River Rd, Elizabeth City, NC 27909
Tbd River Rd, Elizabeth City, NC 27909$89,900
Tbd River Rd, Elizabeth City, NC 27909
Tbd River Rd, Elizabeth City, NC 27909$277,000
1103 Peartree, Elizabeth City, NC 27909
Andree Angelescu
World Class Realty & Associates LLC
(252) 390-3322
$204,998
603 Maple St, Elizabeth City, NC 27909
Amber Lee
Opening Doors Realty
(252) 376-8405
$495,000
1301 Lynch's Corner Rd, Elizabeth City, NC 27909
Gretchen Keeter Water Street Real Estate Group
$499,000
00000 Wades Point Rd, Elizabeth City, NC 27909
00000 Wades Point Rd, Elizabeth City, NC 27909$220,000
737 Riverside Ave, Elizabeth City, NC 27909
Bryan Spence Berkshire Hathaway HomeServices RW Towne Realty/Moyock
$550,000
00000 Driftwood Dr, Elizabeth City, NC 27909
00000 Driftwood Dr, Elizabeth City, NC 27909$585,900
11112 Yawl St, Elizabeth City, NC 27909
Russell Bryant Thrive Realty
$499,900
2224 Yawl St, Elizabeth City, NC 27909
Russell Bryant Thrive Realty
$549,900
3111 Staysail Dr, Elizabeth City, NC 27909
Russell Bryant Thrive Realty
$499,900
1006 Staysail St, Elizabeth City, NC 27909
Russell Bryant Thrive Realty
$489,900
333 Staysail Dr, Elizabeth City, NC 27909
Russell Bryant Thrive Realty
$479,900
2111 Staysail Dr, Elizabeth City, NC 27909
Russell Bryant Thrive Realty
$679,900
1111 Staysail Dr, Elizabeth City, NC 27909
Russell Bryant Thrive Realty
$499,900
7617 Staysail Dr, Elizabeth City, NC 27909
Russell Bryant Thrive Realty
$469,900
1061 Staysail Dr, Elizabeth City, NC 27909